پرداخت حق عضویت

ثبت نام در سایت رایگان است.

برای ثبت صنف در سایت پایگاه اطلاع رسانی اصناف کشود sonoof.com ابتدا از فرم ورود بالای سایت لینک "ایجاد حساب کاربری"را کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را پرکنید.بعد از ثبت نام با حساب کاربری خود از قسمت ورود بالای سایت وارد سایت شوید.

برای ثبت صنف خود بر روی منوی "ثبت صنف " کلیک کنید و اطلاعات شغل و صنف خود را وارد کرده تا در سایت و در مجموعه ی انتخابی خودتان نمایش داده شود.

برای نمایش بهتر و بیشتر اطلاعات صنفتان پیشنهاد میشود در زمان پر کردن اطلاعات صنف گزینه ی "آگهی ویژه "را انتخاب کنید.با انتخاب این گزینه شما در جمعاصناف ویژه قرار گرفته و در تمام صفحات سایت نمایش داده خواهید شد.اگر در زمان ثبت صنف این گزینه را انتخاب نکردید وارد منوی ویرایش صنف شده و گزینه را انتخاب نمایید.پس از پرداخت هزینه ی سالانه 50.000 تومان اطلاعات صنف شما مورد بررسی کارشناسان قرار گرفته و پس از تایید فعال میگردد و در سایت نمایش داده می شود.

برای نمایش اطلاعات صنفتان بعنوان اولین آگهی در مجموعه ی صنفی خودتان می توانید گزینه ی "اولین آگهی" را انتخاب کنید تا در صفحات مربوط به مجموعه ی صنفی در نتایج اول نمایش داده شوید.هزینه ی این امکان سالانه 30.000 تومان می باشد.

مبلغ مورد نظر را از دو طریق می توانید پرداخت نمایید:

 

1-اطلاعات حساب زیر برای پرداخت از طریق شتابی:

شماره کارت بانک سپه:

5892-1011-1676-0097

شماره شبا :

شماره شبا: IR93-0150-0000-0056-2300-8946-03

بنام مهدی خواجوند صالحی

 

اصناف ویژه

شما اینجا هستید: پرداخت