برای ثبت صنف در سایت پایگاه اطلاع رسانی اصناف کشور sonoof.com ابتدا از فرم ورود بالای سایت لینک "ایجاد حساب کاربری"را کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را پرکنید.بعد از ثبت نام با حساب کاربری خود از قسمت ورود بالای سایت وارد سایت شوید.

برای ثبت صنف خود بر روی منوی "ثبت صنف " کلیک کنید و اطلاعات شغل و صنف خود را وارد کرده تا در سایت و در مجموعه ی انتخابی خودتان نمایش داده شود.

برای نمایش بهتر و بیشتر اطلاعات صنفتان پیشنهاد میشود در زمان پر کردن اطلاعات صنف گزینه ی "آگهی ویژه "را انتخاب کنید.با انتخاب این گزینه شما در جمع اصناف ویژه قرار گرفته و در تمام صفحات سایت نمایش داده خواهید شد.اگر در زمان ثبت صنف این گزینه را انتخاب نکردید وارد منوی ویرایش صنف شده و گزینه را انتخاب نمایید.پس از پرداخت هزینه ی سالانه 50.000 تومان اطلاعات صنف شما مورد بررسی کارشناسان قرار گرفته و پس از تایید فعال میگردد و در سایت نمایش داده می شود.

برای نمایش اطلاعات صنفتان بعنوان اولین آگهی در مجموعه ی صنفی خودتان می توانید گزینه ی "اولین آگهی" را انتخاب کنید تا در صفحات مربوط به مجموعه ی صنفی در نتایج اول نمایش داده شوید.هزینه ی این امکان سالانه 30.000 تومان می باشد.

گزینه های دیگری نیز وجود دارد که با پرداخت هزینه ی هر کدام امکان نمایش بهتر برای اطلاعات صنف شما وجود خواهد داشت.

اصناف ویژه

به روز شده در:دلار آزادیورو آزادپوند آزادمثقال طلا در بازارسکه بهار آزادیسکه نیمسکه ربع
شما اینجا هستید: راهنما